Меню

Доставка напоїв у Івано-Франківську

Доставка напоїв допоможе забути про необхідність готувати рідину для пиття для всіх гостей, оскільки дасть можливість замовити її заздалегідь в ресторані.

Доставка напоїв в Херсоні: різноманітність меню

В меню Суші-Го представлені найрізноманітніші напої, які підходять на будь-який смак.

Вода

Не перебити смак страв допоможе класична вода без газу – Bonaqua. Для цього в меню представлена ​​пляшечка в 0,5 л  обсяг, достатній для однієї-двох персон. Крім того, негазовані мінеральні води відмінно поєднуються з другими стравами, салатами та десертами.

Чай

Згідно з азійськими трендами, запивати японську їжу необхідно за допомогою чаю. Якщо під рукою його немає і не хочеться бігти в магазин  допоможе попереднє замовлення охолодженого чаю в пляшках. Представлені два варіанти – 0,5 і 1 л відповідно. Напій має смак натурального, листяного чаю з додаванням лимона.

Солодкі води

Додати смаку і спробувати страви під новим кутом допоможуть солодкі газовані напої. Серед таких – Sprite, Coca-Cola і Fanta. Яскраві смаки Коли та Спрайт підійдуть для шматочків ролів, а ось апельсинова вода  хороший вибір для тих, хто вважає за краще роли з манго та авокадо. Представлені невеликі пляшки та Coca-Cola на 1 л.

Соки

Підкреслити всі нюанси їжі можна і за допомогою натуральних соків без добавок. Серед таких  бренд Rich, представлений в асортименті декількома основними видами. Зелене яблуко і кислуватий апельсин добре поєднуються зі стравами, де присутні солодкі добавки. А ось вишня або екзотичний мікс  з їжею з додаванням овочів і фруктів. Традиційним вибором стане і картонний пак томатного соку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go