Меню

Доставка суші-сетів у Івано-Франківську

-67 грн
Пропозиція тижня
1025г
Пропозиція тижня
629 грн562 грн
Філадельфія, Фісташкова креветка, Каліфорнія з печеним лососем, Запечений сирний з мигдалем (не відноситься до категорії теплих)
Сет Філадельфія De Luxe
1285г
Сет Філадельфія De Luxe
835 грн
Філадельфія, Філадельфія з тунцем, Філадельфія з креветкою, Філадельфія з вугрем,Філадельфія лосось-авокадо
Топовий сет
980г
Топовий сет
559 грн
Філадельфія, Філадельфія з тунцем, Сирний, Сирний з лососем
Сет Філадельфія 50/50
765г
Сет Філадельфія 50/50
499 грн
Філадельфія з вугрем 1/2, Філадельфія 1/2, Філадельфія з тунцем 1/2, Філадельфія лосось-авокадо 1/2, Філадельфія з копченим лососем 1/2, Філадельфія з креветкою 1/2
Кілограм
995г
Кілограм
582 грн
Філадельфія, Каліфорнія з крабом, Green рол з тунцем, Фісташкова креветка
Сет Драконів
1385г
Сет Драконів
946 грн
Дракон золотий, Дракон червоний, Дракон зелений, Дракон тигровий, Дракон норвезький
Сет Макі
450г
Сет Макі
299 грн
Хосомакі з огірком, Хосомакі з крем сиром, Хосомакі з лососем, Хосомакі з вугрем
Сет Хіт
650г
Сет Хіт
447 грн
Філадельфія 1/2, Філадельфія з тунцем 1/2, Вершковий з куркою 1/2, Філадельфія з вугрем 1/2, Філадельфія з креветкою 1/2
GO сет
990г
GO сет
539 грн
Філадельфія, Футомакі з креветкою, Дрім рол з тунцем, Супер Сирний
Сет Філадельфія Лайт
1020г
Сет Філадельфія Лайт
645 грн
Філадельфія, Філадельфія з тунцем, Філадельфія з креветкою, Філадельфія лосось-авокадо
Сет Преміум
1045г
Сет Преміум
727 грн
Філадельфія з вугрем, Фісташкова креветка, Дракон зелений, Дракон червоний
Сет 3+1
995г
Сет 3+1
514 грн
Каліфорнія з печеним лососем, Вершковий з куркою, Каліфорнія з лососем в кунжуті, Каліфорнія з крабом
Сет Сирний
895г
Сет Сирний
472 грн
Запечений сирний з мигдалем, Філадельфія лайт, Рол Чіз-лосось, Хосомакі з крем сиром
Авторський сет
1255г
Авторський сет
769 грн
Фісташкова креветка, Вершковий з тунцем, Дрім рол з тунцем, Дракон зелений, Чіз рол з печеним лососем    

Суші сети у Івано-Франківську такі популярні, оскільки допомагають значно заощадити, особливо свій час, адже можна просто замовити цілий набір їжі на увесь день та гарно відпочити з коханою або друзями.

Замовити суші сет: чим здивувати себе та знайомих

У меню SushiGoPizza ви зможете відшукати безліч смачних, незвичайних та оригінальних наборів, які припадуть до душі.

«Кілограм»

Містить 40 смачних шматочків, серед яких особливо варто відзначити два варіанти із міксом сирів, а також оригінальний футомакі з овочевим асорті. Крім того, для справжніх гурманів представлений рол с копченим курячим філе, який оптимально поєднується з ніжним крем-сиром та відварним рисом.

«2+2»

Серед 32 ролів, представлених у наборі, можна віднайти смаколики з грибами шиітаке, які неймовірно популярні на території Японії. Окрім цього, ми додали так званий Ніжний рол, що складається не зі шматочків свіжої риби, а філе, перемеленого до консистенції крем-мусу.

«Сирний»

Двадцять чотири шматочки поєднують у собі найрізноманітніші види сирів – від традиційного крем-сиру Філадельфія, до кубиків фети та інших. Для різноманіття ми додали до сету один з темпура ролів, який містить ніжний, хрумкий кляр та оригінальну начинку.

«Хіт»

Набір, який вже став по-справжньому традиційним у нашому меню. Створений з 24 ролів, серед яких особливе місце посідає улюблена всіма Каліфорнія. Ми пропонуємо кілька варіантів – з сиром та червоною рибкою, які вкриті оригінальною ікрою масаго, що приємно хрумкотить на кінчику язика. До неї долучилась і Філадельфія у своєму класичному вигляді.

«GO»

Цілих 32 роли, які здивують своєю оригінальністю, адже у цьому сеті ми поєднали унікальні смаки та інгредієнти. Серед них – не лише базовий варіант Філи, а й її овочевий тип, який наповнений слайсами з авокадо, а також брусочками болгарського перцю. А ще до складу набору входить рол, що створений з комбінації свіжого манго та стиглого авокадо.

«Філадельфія De Luxe»

Найпопулярніший суші сет у Івано-Франківську, який також складається з 32 ролів. До його складу входять усі можливі варіанти Філи, які заявлені у нашому меню: зі свіжим лососем, з огірком, а також традиційна, а ще з тигровою креветкою та масляною білою рибою.

«СамеТо»

А ось цей набір складається з 48 шматочків, серед яких дві порції з сиром, а також з копченим курячим філе та лососем. Окремо представлені варіанти з манго та авокадо, а ще роли, усередині яких присутні азіатські гриби шиітаке.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go